środa, 12 listopada 2014

Obrazki do druku #1

Dziś chciałabym podzielić się z Wami moimi ulubionymi cytatami. Przygotowałam je w formie obrazków gotowych do wydrukowania i wyeksponowania w ramce.
Pierwsza grafika to cytat bł. ks. Jerzego Popiełuszko. Dostarcza mi on wielu refleksji oraz pokazuje jak być dobrym człowiekiem.
 

Druga myśl znaleziona w Internecie przypomina mi o tym, że życie składa się z wielu krótkich momentów, z których należy się cieszyć. Nie tylko oczekiwać wielkich sukcesów i spektakularnych wydarzeń, ale również dostrzegać te drobne zdarzenia z każdego dnia. Uwierzcie mi, wtedy życie staje się piękniejsze!
 

Trzeci obrazek to cytat z piosenki Dawida Podsiadło. Słowa te są dla mnie niezwykle motywujące zwłaszcza jeśli chodzi o samo rozpoczęcie działania, próbę realizacji pomysłu. Wiele razy jest tak, że zatrzymują mnie myśli dotyczące porażki czy krytyki ze strony innych. A jednak trzeba próbować!
 

Mam nadzieję, że moje małe dzieła przypadną Wam do gustu i chętnie udekorujecie nimi swoje wnętrza:) Dajcie koniecznie znać, jeśli je wykorzystacie. Macie konto na Instagram’ie? Otagujcie swoje zdjęcia #pannaakatarzynnaadiy Będzie mi bardzo miło!

Zachęcam Was również do robienia własnych grafik z cytatami motywacyjnymi lub po prostu bliskimi Waszemu sercu. Jeśli chcecie się takimi podzielić to śmiało piszcie w komentarzach. Być może któryś z nich będzie inspiracją do kolejnych grafik…?

Buziaki!

4 komentarze: